Запоріжжя, вул.Волгоградська, 26а
info@travers.com.ua
ua

У нас є рішення для кожного власника. Ми забезпечимо:

01
Відсутність ризиків
Ваша компанія буде стабільно працювати, а всі процеси, пов'язані з бухгалтерією, будуть виконані своєчасно, незалежно від декрету, відпустки або
емоційного стану бухгалтера.
02
Зниження витрат
Ваші витрати будуть значно меншими, ніж при утриманні штатних фахівців: бухгалтера, юриста, кадровика, діловода. А також відпадає необхідність в обладнанні додаткових робочих місць.
03
Оптимізацію податків
Проаналізуємо діяльність підприємства і підберемо найбільш вигідну систему оподаткування з урахуванням всіх вимог законодавчої бази.
04
Юридичну підтримку
Штат досвідчених юристів допоможе вирішити всі спірні ситуації. При необхідності представить ваші інтереси в суді. Підготовка договорів, перевірка контрагентів, реєстрація та ліквідація підприємств з мінімальними втратами часу і грошей.
05
Економію часу
Ми заплануємо всі звіти, нарахування та виплати за вас. Ми робимо свою роботу вчасно і не турбуємо через дрібниці. Регулярно надаємо інформацію про стан поточних процесів, а ви контролюєте.
06
Безпеку даних
Високий рівень безпеки на нашому підприємстві захистить ваш бізнес від витоку інформації. Ми надаємо можливість зберігання бухгалтерських документів в наших архівах, оберігаючи їх від розкрадання і сторонніх очей.

Страхування відповідальності

При заключении договоров обслуживания мы в обязательном порядке страхуем компанию Заказчика. Что это означает: все финансовые риски, которые могут возникнуть во время сотрудничества, мы берём на себя.

Проще говоря, если фискальные органы Украины будут применять штрафные санкции нашему клиенту за ошибку в документе, исправленный бланк или задержку с подачей отчётности, компания Аутсистент возместит все финансовые потери.

Почему мы это делаем? Потому что ошибиться может каждый, всё-таки человеческий фактор может помешать даже профессионалу с многолетним опытом. А подвергать рискам наших Заказчиков мы просто не имеем права. Понимая всю возложенную на нас ответственность и высокое доверие, мы внедрили обязательное страхование ответственности.

Розрахуємо вартість послуг для вашого бізнесу
Оцініть вигоду!